Húsvéti élelmiszergyűjtés

Már elindult az élelmiszergyűjtés, és még ma estig te is részese lehetsz❗️

Önkénteseink 20:00 óráig várnak benneteket:

📍Sepsiszentgyörgyön a Kaufland és a Sugás áruházi Profi üzletben

📍Kézdivásárhelyen a Lidl és Penny üzletekben

🤝 A Brassói Élelmiszerbankkal összefogva azon dolgozunk, hogy húsvétkor minél több család asztalára kerülhessen étel és remény.

❤️ Amit ma adsz, az ünneppé válik valaki más számára. Csatlakozz te is, és ajándékozz egy kis örömet❗️🌟